arama

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2019

Cep Telefonu Kredisinin Avantajları 2019
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 1 Yıldız
    Loading...

İçinde bulunduğumuz dijital çağda kullandığımız en önemli araçlardan biri telefon olduğundan telefon kredisi veren bankalar 2019 konusu ayrı bir önem taşıyor. Cebimizde taşıdığımız bu aletler artık birer küçük bilgisayar haline geldi. Akıllı telefonlarımızı görüntülü, sesli, yazılı gibi farklı formlarda iletişim kullanmanın yanında internete girmek, müzik dinlemek, oyun oynamak gibi pek çok farklı amaç için kullanıyoruz. Fakat 2017 yılında devlet bütçesinin ve dış borçların zora girmesi nedeniyle telefonların ve çeşitli elektronik cihazların kredi kartıyla satışı yasaklanmıştı. Geçtiğimiz yıllarda döviz kurlarındaki çarpıcı artış da telefon fiyatlarını katladı ve piyasa şartlarında bizi tatmin edebilecek bir telefonu peşin olarak almak da zorlaştı. Bu durum neticesinde müşterilere ve piyasaya yardımcı olmak amacıyla bankalar müşterilere kredi vermeye başladı.

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar 2019

Günümüzde cep telefonlarının ve diğer elektronik cihazların satışı, çoğunlukla büyük zincir mağazalar aracılığıyla yapılıyor. Bir önceki paragrafta sözünü ettiğimiz kredi kartı kısıtlaması nedeniyle satışlarının radikal biçimde düşmesini engellemek isteyen bu mağazalar, bankalarla anlaşarak müşterilerine krediyle satın alma imkanı sunuyorlar ve böylece müşteriler de ödedikleri tutarı taksitlendirebilmiş oluyor. Karşılıklı bir kazan-kazan durumu söz konusu yani. ING Bank, Fibabank ve Odea Bankası cep telefonu kredisi veren bankalar 2019 birkaçı.. Bunun yanında, telefonu alacağınız mağazaya hangi bankalarla anlaşması olduğunu sorabilir ya da diğer bankaların internet sitelerinden, tüketici ya da ihtiyaç kredisi gibi düşük hacimli ve daha kolay başvurulan kredilere göz atabilirsiniz. Sıralamış olduğumuz bankaların anlaşmalı olduğu mağazalar:

ING Bank’ın Teknosa’yla anlaşması vardır. Herhangi bir Teknosa’ya giderek kredi imkanından faydalanmak istediğinizi söylediğinizde, çalışanlar gerekli işlemler için yardımcı olmak üzere sizi yönlendireceklerdir.
Odea Bank’ın Vatan Bilgisayar’la anlaşması vardır. Akıllı telefon dışında, tablet, tv gibi elektronik cihazlar için de bu kredi sağlanabilmektedir. Bu kredi, 36 aya kadar taksit imkanı ve 2,05 civarı faiz oranıyla sunulmaktadır.
Fibabank’ın sunduğu kredi herhangi bir mağazada kullanabilmektedir. Ayrıntılı bilgiyi bankanın iletişim kanallarından edinebilirsiniz.

Cep Telefonu Kredisinin Avantajları 2019

Cep telefonu kredileri, genel olarak daha az evrak / dosya işlemleriyle ve daha zahmetsiz biçimde alınabilir. Bu tür kredilerde genellikle dosya masrafı, hayat sigortası gibi ek masraflar olmaz. Cep telefonu kredisinin avantajları 2019 da bu şekilde.