arama

Site Kullanım Şartları

Site Kullanım Şartları

Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel  kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.Lütfen, sitemizi  kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde  okuyunuz.Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için  uygun değilse lütfen sitemizi kullanmayınız. Siteyi kullanmanız bu  sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

forumfinans.com aşağıda belirtilen genel ve özel  koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Kullanım ve Güvenlik Kuralları

forumfinans.com herkese açık bir sitedir. Site yönetimi  aşağıdaki durumlarda, sitenin kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki  girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı  tutar.

* Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak  kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye  kaydedilmesi durumunda,. Sitede yeralan bilgilerin kısmen veya tümüyle  kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması  durumunda,

* Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre, üye numarası gibi  bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,

* Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan  yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması,  faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda.

İçerik Kullanımı

* forumfinans.com ’da sunulan içerik kişisel  kullanımınız içindir.

* forumfinans.com’ un içeriğinde yer alan bütün  yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır.  forumfinans.com’ un yazılı izni olmadan kaynak gösterilerek  dahi kullanılamaz.

* Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya  Internet sitesinde yayınlamak veya forumfinans.com ‘ un yazılı  izni olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

* forumfinans.com eleştiri ve yorumlarınıza açıktır.  Sitemize iletilen tüm eleştiri ve yorumlar ( İletişim – Forum  bölümlerinde üyeler tarafından yazılanlar ) mülkiyetimizde olup,  pazarlama amacıyla kullanılabilir.

Sorumluluklar

* forumfinans.com bu sitede yer alan her türlü şirket  ve üye bilgisi, haber, makale, sunulan eğitim programı ve diğer materyal  ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

* Özellikle üye olup foruma yazan üyeler ( site yönetimi  tarafından kontrol edilmiş olsa bile ) siteye kaydettikleri her türlü  bilgiden sorumludurlar.Aynı zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi  sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı  Internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ve bu sitelerle ilgili  oluşabilecek tüm risk ve zararlar tamamiyle ziyaretçilere ait olup,  forumfinans.com hiç sorumluluk kabul etmez.

* Sitede önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan  istediği değişiklikleri yapma hakkı forumfinans.com ’ undur.

* forumfinans.com sitenin çalışması amacıyla kullandığı  yazılımlar ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir.

* Bu sitede yeralan herhangi bir yazılım sebebi ile  kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar  gelmesinden dolayı forumfinans.com ‘ a bu konuda bir sorumluluk  yüklenemez.

* forumfinans.com, kullanım şartları ve geçerli yasal  düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, üyeliğinize bağlı olan bütün  bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma  hakkına sahiptir.

* Sitenin belirli yerlerinde bölüme özgü farklı kurallar ve  yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar  peşinen ilgili kuralları kabul etmiş sayılır.

* forumfinans.com ; üye ve ziyaretçilerinden gelen ,  sadece yazılı ve tüm iletişim bilgilerinin bulunduğu, ayrıntılı olarak  belirtikleri talep ve sorunlarının çözüme kavuşturulmasını istediğini  belirtir mail ile gelen taleplerinin çözümü için üye ve ziyaretçilerinin  bilgilerini 3. kişi ve/veya firmalarla paylaşabilir, çözüm için ilgili  site, kişi ve/veya firmalara yönlendirebilir.