arama

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl İptal Edilir 2019

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl İptal Edilir 2019
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 1 Yıldız
    Loading...

Bankaların kredi kartı ve vadesiz hesaplarından işlemlerinizin tümüne erişmeniz artık çok kolay. Bunların yanı sıra kurum ödemeleri ve havale eft gibi her türlü bankacılık işlemlerini yapabiliyorsunuz. Bugün bunlardan biri olan garanti bankası otomatik ödeme talimatı nasıl iptal edilir 2019 yılında değişiklikler yapıldı mı sizlere onları aktaracağız. Bankalara verilen otomatik ödeme talimatları sayesinde faturalarınızı ve diğer ödemelerinizi geciktirmeden zamanında yapmanızı sağlayan en iyi yöntemlerden biridir. Bütün ödemelerinizi tek bir kartta toplayarak hem zamandan tasarruf sağlar hemde hiçbir işlem ücreti ödemeden kolaylıkla gerçekleştirmiş olursunuz.

Otomatik ödeme talimatını dilediğinizde bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilir. İnternet ve mobil bankacılık kullanıyorsanız işlemler menüsünde de ödeme talimatı iptalini yapabilirsiniz.

Garanti Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2019

Garanti bankası her yeni verdiğiniz otomatik ödeme talimatınıza 10 TL bonus veriyor. Talimatları Bonus American Express ile vermeniz halinde ise 15 TL olarak yansıtılarak toplam limitiniz 75 TL olana kadar talimatlarınızı verebiliyorsunuz. Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturalar sayesinde kazandığınız bonusu her yerde harcayacağınız şekilde 30 iş günü içerisinde kartınıza tanımlanıyor.

Talimatları 3 ay süre içerisinde iptal edemezsiniz. Sisteme kayıtlı olmayan telefonlardan gönderilen talimat ve katılım koşulları dikkate alınmaz. Kampanya dahilinde eski talimatı iptal edip yeniden olacak şekilde vermeniz durumunda kabul edilmeyecektir.Verilen talimatların iptal edilmesi durumunda verilen bonus kartınızdan yasal yolla geri alınır.

Otomatik Ödeme Talimatı Ücretleri 2019

Bankalar otomatik talimatları için ücret talep etmezler. Yılın belli zamanlarında yaptıkları kampanyalar sayesinde her otomatik ödemenize belli bir bonus kazanırsınız. Kazanılan bonuslar kartınıza tanımlanır ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kazanılan bu bonuslar aslında bankaların sizden değilde anlaşmalı oldukları firmalardan aldıkları komisyonlara istinaden verilir. Yani burada bankanın bir kaybı yoktur.

Yıl sonunda banka sizden otomatik talimat ücretleri adı altında bir tutar yansıtırsa şikayet etme hakkına sahipsiniz. Bazı şikayet konularında bu tip konulara rastlamaktayız. O yüzden kampanya kapsamındaki bütün maddeleri tek tek okumanızda fayda var. Bankaların otomatik ödeme talimatı ücretleri 2019 yılında henüz bir netlik kazanmadı. Yapılan güncelleme ve kampanyalar hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.