arama

Enpara Banka Kart Şifresi Alma 2019

Enpara Banka Kart Şifresi Alma 2019
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 1 Yıldız
    Loading...

Türkiye’ de ilk şubesiz bankacılık hizmetini veren enpara bankacılık isteminde oldukça fazla hizmet vererek hem avantajlı hem kolay hizmet vermektedir. Müşterileri için sunduğu enpara banka kart şifresi alma 2019 yılında aynı şekilde devam edecek. İnternet ya da mobil bankacılığı ile kullanımı oldukça kolay olan menüsü olan enpara kartınız size ulaşması itibari ile dilerseniz Finansbank ATM’leri ya da müşteri hizmetlerine bağlanarak şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Bankacılık sistemi açısından oldukça güvenilir ve iletişimi kolay bankalardan biri olan enpara bir çok kampanya ve ücretsiz uygulamaları ile son yılların en çok tercih edilen bankaları sıralamasında ilk başta yer alıyor. Şubesi olmadan çalışan bu bankanın avantajlarını ve kampanyalarını aşağıda sizlere aktaracağız.

Enpara Başvurusu Nasıl Yapılır? 2019

Finansbank kuruluşu olan enpara şubesiz bankacılık sisteminden faydalanmak ve hesap açmak istiyorsanız size seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

  • 0850 222 3663 telefon numaranızdan kimlik numaranızı ve iletişim bilgilerinizi vermek kaydı ile randevu oluşturulur ve yetki dilediğiniz tarihte bizzat olduğunuz konuma gelerek size banka müşterisi yaparak kartınızı teslim eder
  • Dilerseniz İnternet üzerinden enpara.com adresine giderek soruları cevaplamak şartı ile başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Bu kanallar ile yaptığınız başvurular neticesinde ortala 7 iş günü içerisinde hesabınız aktif hale getirilir. Hesap kartınız için ATM’ye giderek şifre işleminizi gerçekleştirebilir. Müşteri hizmetleri yada mobil bankacılık sisteminden de kimlik bilgisi ve kartınızın üzerindeki müşteri numaranız ile şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Nasıl Alınır? 2019

Enpara müşterisi iseniz kredi kartı almak istiyorsanız İnternet ya da cep şubesinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Değerlendirme sonucu hem mesaj olarak hem sesli yanıtlama sitemiyle telefonunuza aynı gün içerisinde gelir. Henüz enpara hesabınız yok ve müşterisi değilseniz enpara.com üzerinden başvuru yapabilir ve en kısa sürede olumlu sonuçlarda adresinize bizzat kartınız teslim edilir.

Kredi kartı alabilmeniz için çalışıyor olmanız gelir düzeyinizi belgelemeniz gerekmektedir. Çalışmayanlar için kredi kartı talepleri maalesef onaylanmaz. Kredi kartı özelliklerine gelecek olursak diğer bankalardan alınan kart aidatı enpara kredi kartında düzenli harcamalarınızda yılda 2 defa size 100 TL olarak verilir. Yani kredi kartı aidatını siz alırsınız. Her ay yapmış olduğunuz ilk taksitli alışverişinizde 3 taksite kadar vade farkı ödemezsiniz. Finansbank kuruluşu olan enpara kredi kartı nasıl alınır? 2019 yılı için seçenekleri yukarıda inceleyebilirsiniz. Diğer bankaların kredi kartı seçeneklerini güncel konularımızdan inceleyebilirsiniz. Yorum ve sorularınızı aşağıda bize bildirebilirsiniz.