arama

Emeklilik Borçlanması Kredisi 2019

Emeklilik Borçlanması Kredisi 2019
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • 1 Yıldız
  Loading...

Emekli olacak fakat prim gün sayısını kapatmak için nakit ihtiyacı olan müşterilerine bankalar artık kredi veriyor. Eğer sizinde böyle bir probleminiz var ise emeklilik borçlanması kredisi 2019 seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Emeklilik için yaşınızı doldurmanız durumunda prim gün sayınızı nakit para ile kapatma sistemi Ülkemizde uygulanıyor. Fakat bazı vatandaşlarımız nakit para bulamadıkları için prim gün sayısının çalışarak dolmasını beklemektedir. Bunun için problem yaşayan ve bankalara vurulan başvuruların çoğalması ile yeni bir kredi seçeneği sunuluyor.

Bankaya prim gününüzü doldurmanız halinde emekli olacağınızı belgeleyen hizmet dökümünüzü götürmeniz durumunda kredi çekebiliyorsunuz. Hemen her bankanın emeklilik kredisi olduğunu bilmelisiniz.

Bağ-kur Borçlanması Kredisi 2019

Bağ-kur borçları ödenmediğinde hem faize dönüşür hemde manevi anlamda oldukça can sıkıcıdır. Borçlanmanızı kredi çekerek kapatabilir ve emeklilik hakkını alabilirsiniz. Bağ-kur borçlanması kredisi için banka şubesine hizmet kaydınız ile birlikte bizzat başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Yapacağınız başvuruya istinaden bankadan aynı gün içerisinde kredinizi  36 aya varan vade seçenekleri ile alabilirsiniz. Ayrıca bağ-kur kredisi için uygulanan faiz oranları ihtiyaç kredisi seçeneği ile eşit olacak şekilde ayarlanır. Kredi uygulamasında hayat sigortası ve dosya masrafları yıl içerisinde yapılan kampanya seçeneğine göre banka bazında değişiklik gösterebilir. Yapmak istediğiniz bağ-kur kredisi başvurusunu şubeye giderek yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Emeklilik Kredisi Başvurusu 2019

SGK bağ-kur prim borcu olan sigortalılar için ziraat bankası kredi seçenekleri veriyor. Banka çalışanlar için sigorta prim borçlarını kapatma kredisi vermek için anlaşmalı olarak protokol imzaladı.

 • Emekliler, özel günlük para çekme limiti ile tüm maaşını ATM’den çekebilir,
 • 400 TL’ye varan promosyon ödemesi alabilir,
 • Emekli maaş hesabı için hesap işletim ücreti alınmaz
 • Özel kredi faiz oran ve komisyonları ile tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Kredi faiz oranı ve vade seçenekleri için bizzat banka ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Emekli prim Ödeme Kredisi 2019

Prim ödemesi yapamadığı için emekli olamayan vatandaşlarımıza bankalar yaptıkları protokol sayesinde kredi veriyorlar. Bağ-kur ve SGK ödemelerini yapamayan yaşı doldurup fakat prim gününe takılan müşterilerine özel kredi veren bankalar ortak özelliği olarak 36 aya varan esnek ödeme koşulları sunuyor.

Sizde bankalardan emekli prim ödeme kredisi 2019 seçeneklerini değerlendirmek istiyorsanız şubeye giderek başvuruda bulunmanız gerekiyor. Emeklilik için almak istediğiniz krediler İnternet üzerinden başvuru kabul etmemektedir.