arama

3 Ay Ertelemeli Kredi 2019

3 Ay Ertemeli Kredi 2019
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • 1 Yıldız
  Loading...

3 ay ertelemeli kredi 2019 yazımızda sizlere bu kredinin nasıl alınabileceği hakkında detayları ileteceğiz. 3 ay ertelemeli krediler gecikmeli kredi olarak da bilinmektedir. Bankadan aldığınız kredinin 3 ay sonra ödenmesi anlamına geliyor. Bu krediler kişilere oldukça avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Banka tarafından kredilerin 3 ay gecikmeli ödenmesine imkan sağlamanın nedeni ise krediyi alan tüketicinin yatırım yaptıktan sonra geliri almaya başladığında ödemesi kolaylığını sağlamaktır.  Yatırımlar sonrası elde edilecek gelirlerle kredinin daha rahat ödenmesi amaçlanmıştır. Tüketiciler için mutluluk verici olan bu durum için öncelikle kredi başvuru kriterlerine uygun olmanız gerekiyor. Tüm kriter şartlarını yerine getirdiğiniz durumda kredi banka tarafından sizlere verilecektir. Krediyi kullandığınız banka ise 3 ay gecikmeli kredi ödeme imkanı var ise başvuru sürecini tamamlayabilirsiniz. Ertelemeli kredi veren bankalar peki hangisi? Yazımızın devamında tüm detayları ve banka isimlerini sizlere iletelim.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2019

Ertelemeli kredi bankaların rekabet içerisinde olmasından dolayı kişilere sunulup kullandırılmaktadır. Bankalar kişilere yardımı dışında, müşteri potansiyelini geniş kitlelere yükseltmek için yapılan kampanyadır. Öncelikle bu kampanyadan yararlanmak için 18 ay üstü olmanız gerekiyor. Banka şartları ve belgelerini temin edip ön başvuru formunuzu tamamlayabilirsiniz.  Kredi almak için evraklarınız tamam ise banka tarafından bilgi beklemeniz yeterli olacaktır. Bankalarla çalışmalarınız da iyi olması gerekiyor. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar 2019 listesini aşağıda maddeler halinde sıralayalım.

 • Vakıfbank Kobi Kredisi 3 ay kredi vermektedir.
 • Teb İhtiyaç Kredisi  3 ay ertelemeli kredi vermektedir.
 • QNB Finansbank İhtiyaç Kredisini 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz.
 • Akbank İhtiyaç Kredisi 3 ay ertelemeli tüketicilere sunuyor.
 • Halkbank Konut Kredisi 3 ay ertelemeli tüketicilere sunuyor.

Ertelemeli Krediler 2019

Ertelemeli krediler konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kobi kredileri gibi pek çok krediler kullanılabilir. Bu krediyi banka tarafından teyit etmeniz gerekmektedir. Her banka 3 ay ertelemeli kredi vermiyor. Başvuracağınız günde bu kampanya sizlere sunulabilir. Gişe görevlisinden bu bilgiyi teyit edebilirsiniz.

Özellikle konut kredisinde 3 ay ertelemeli ödemek oldukça avantaj sağlıyor. 3 ay geç ödemek demek kişilerin bütçesini 3 ay içerisinde iyi duruma getirebilmesi demek anlamına geliyor. Ertelemeli kredi de sorun yaşamamak için kredi notunuzun iyi olması lazım. Kredi notunuz iyi seviyelerdeyse sorun yaşamazsınız. Krediye başvururken kredi faiz oranını teyit etmeyi unutmayınız. Sormak istediğiniz soruları yorumlarda belirtebilirsiniz.  Ertelemeli krediler 2019 hakkında gelişme oldukça tarafınızla paylaşacağız.